O společnosti

Společnost VoIPSUN je zameřena na vývoj, návrhy a implementaci VoIP telefonních systémů založených primárně na základech Asterisku a Kamailia. Neustále pracujeme na vývoji našich produktů a řešení aby byli moderní, bezpečné a funkční.

V společnosti se neustále snažíme poskytovat výhody pro naše klienty osobnějším přístupem, který jim ušetří čas, úsilí a náklady na správu telefonních systémů. Díky tomu a bezkonkurenční podpoře získají naši klienti vyšší provozní efektivitu, zlepšení obchodních a zákaznických procesů. 

 

Open source

Naše produkty jsou postavěny na základě open source software, který nám umožňuje realizovat různé požadavky klientů s ohledem na nižší náklady než u uzavřeného software. Open source software nám umožňuje i lepší ladění a odstraňování problémů.

Naši odborníci v oblasti telefonní problematiky, se v nemalé míře podíleli na vývoji ovladače chan_ss7 (implementace jitter buffer, verze pro Asterisk 11), na kompletním vývoji špičkového analyzéru VoIP provozu VOIPMONITOR a v mnoha jiných projektech.

 opensource

 Odpovednost 

Odpovědnost

Společnost VoIPSUN si je vědoma odpovědnosti nejen v oblasti svých obchodních a výrobních rozhodnutí, ale také v oblasti životního prostředí a sociálního dopadu svého působení. „Tvorba zisku není to jediné, čím se zabýváme. Svět, jeho stav a probíhající změny v něm přijímáme jako výzvu a snažíme se patřit mezi ty, kteří ho spoluvytvářejí.“ 

 

„Nedědíme Zemi po našich předcích, nýbrž si ji vypůjčujeme od našich dětí.” (Antoine Marie Roger de Saint-Exupéry)

 

Inovace

Naše produkty pohání naši společnost, neustále se tedy snažíme vyvíjet a zdokonalovat naši nabídku tak, aby naše produkty byly jediněčné a odpovídaly potřebám našich zákazníků. 

 Inovace
logo

Praha // Plzeňská 207

SLEDUJTE NOVINKY!
SPOJTE SE S NÁMI.

Plzeňská 207
150 00 Praha 5
Česká Republika

IČ: 015 95 512
DIČ: CZ01595512

SPOLEČNOST