Skip to main content

O SPOLEČNOSTI

Naše společnost VoIPSUN s.r.o. byla založena počátkem roku 2013 se zaměřením na vývoj, návrhy a implementaci moderních VoIP telefonních systémů. Už od svého vzniku čerpala z dlouholetých zkušeností svých odborníků.

Časem pak svou činnost rozšířila o poskytování telefonních služeb a v roce 2019 založila německou pobočku, která úspešně poskytuje hlasové služby na tamním trhu.

Snažíme se prosazovat osobnějším přístupem, který klientům šetří čas, úsilí a náklady na správu telefonních systémů. Díky tomu získají naši klienti vyšší provozní efektivitu a zlepšení obchodních a zákaznických procesů.

Open source

Naše produkty jsou postavěny na základě open source komponentů, které nám umožňují realizovat různé požadavky klientů s ohledem na nižší náklady než u uzavřeného software. Open source software nám umožňuje i lepší ladění a odstraňování problémů.

Naši odborníci v oblasti telefonní problematiky, se v nemalé míře podíleli na vývoji ovladače chan_ss7 (implementace jitter buffer, verze pro Asterisk 11), na kompletním vývoji špičkového analyzéru VoIP provozu VOIPMONITOR a v mnoha jiných projektech.

opensource

Odpovednost

Odpovědnost

Společnost VoIPSUN si je vědoma odpovědnosti nejen v oblasti svých obchodních a výrobních rozhodnutí, ale také v oblasti životního prostředí a sociálního dopadu svého působení. „Tvorba zisku není to jediné, čím se zabýváme. Svět, jeho stav a probíhající změny v něm přijímáme jako výzvu a snažíme se patřit mezi ty, kteří ho spoluvytvářejí.“

„Nedědíme Zemi po našich předcích, nýbrž si ji vypůjčujeme od našich dětí.” (Antoine Marie Roger de Saint-Exupéry)

Inovace

Naše produkty pohání naši společnost, neustále se tedy snažíme vyvíjet a zdokonalovat naši nabídku tak, aby naše produkty byly jediněčné a odpovídaly potřebám našich zákazníků.

Inovace